Moja lista blogów

niedziela, 19 marca 2017

24. Guillermo Varela

Cześć, dziś podpis urugwajskiego prawego obrońcy, Guillermo Vareli. Rozpoczął on swoją karierę w rodzimym Penarolu, skąd w 2013 r. trafił do Manchesteru United stając się pierwszym transferem nowego trenera, Davida Moyes'a. Na debiut w barwach Czerwonych Diabłów musiał poczekać jednak aż do przejęcia sterów menedżerskich przez Louisa van Gaal'a. W sezonie 2014/15 Guillermo został wypożyczony do drużyny młodzieżowej Realu Madryt, a od lipca 2016 na tej samej zasadzie przeniósł się do Eintrachtu Frankfurt. Niestety, Urugwajczyk nabawił się już drugiego poważnego urazu, nie występuje w związku z tym regularnie w barwach niemieckiej drużyny i jego kariera w United stoi pod znakiem zapytania. Wierzę jednak, że wróci do angielskiego klubu i stanie się jego wartościowym zawodnikiem.

Wysyłając list do Eintrachtu nie byłem zbyt optymistycznie nastawiony na odpowiedź wiedząc o kontuzji Guillermo. Udało mi się jednak uzyskać autograf, z czego niezmiernie się cieszę. Podpis zdobyłem wysyłając list z prośbą i kopertę zwrotną na adres stadionu niemieckiej drużyny.

13 komentarzy:

 1. Gratuluję!
  http://jamesautographs.blogspot.com/2017/03/255-abdul-tetteh.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2017/03/184-andrzej-poniedzielski.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!
  http://davidautographs.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. gratki :-)

  autografy-ani.blog.pl

  autografy-wymiana.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! W wolnej chwili zapraszam do mnie: http://morethanskijumping.blogspot.com/2017/03/31-andreas-alamommo-plastron-wywiad.html

  OdpowiedzUsuń
 6. gratulacje!
  zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje !
  www.autographs-f1.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratki, zapraszam na nowy post: http://autografyzuzy.blogspot.com/2017/03/10-thomas-hofer-plastron.html ;)

  OdpowiedzUsuń