sobota, 10 lutego 2018

71. Piotr Galiński

Witajcie po tej dość długiej przerwie. Niestety, od dość dawna w mojej skrzynce pocztowej świeci pustkami :(
Na pewno wiecie jak bardzo jest to demotywujące, ale nie poddaję się i stale wysyłam nowe prośby. Z tego powodu dziś postanowiłem wstawić swój pierwszy zdobyty podpis, otrzymany blisko 10 lat temu, w czasach, gdy jako młody chłopak nie odkryłem jeszcze w sobie hobby do ich kolekcjonowania. Złożył go Pan Piotr Galiński, zawodowy polski tancerz i choreograf, specjalista w dziedzinie tańca towarzyskiego, jazzowego i nowoczesnego. Swoją pasję zaczął realizować już w wieku 18 lat zostając asystentem instruktora w ośrodku tanecznym. Jako student założył grupę "Contra", której był choreografem. Zaś w 1988 stworzył Olsztyński Teatr Tańca Piotra Galińskiego. Najbardziej znany jest z udziału jako juror w programie "Taniec z gwiazdami" w latach 2005-11. Wystąpił też w programie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni", w którym zajął 8. miejsce.
                                 Przód karty
                                     Tył karty
Jak widać zdjęcie z podpisem jest nieco zniszczone z powodu długiego okresu leżenia w zapomnieniu. Na szczęście dzięki fascynacji autografami i ten podpis odzyskał "nowe życie" ;)
Z tego co pamiętam zdobyłem go podczas imprezy organizowanej dla dzieci i młodzieży, której główną postacią był właśnie Pan Galiński. A co Wy dostaliście ostatnio? Dajcie znać w komentarzach, a ja sobie i Wam życzę więcej szczęścia w otrzymywaniu podpisów ;)

11 komentarzy:

 1. U mnie wczoraj przybyło aż 5 nowych autografów (Olga Lipińska, Dawid Woliński Eva Schmidt, Helena Englert i Beata Ścibakówna).
  https://gadzetydobrydzien.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Zapraszam do mnie -> http://swiatautografowofficial.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. gratki :-)

  https://grafania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :)
  https://autografy-adriana-arka.blogspot.com/
  www.autographs-f1.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! :)
  http://hejurm.blogspot.com/2018/02/45-toulouse-fc.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję!
  Zapraszam do mnie na nowy post:
  http://autografyjr.blogspot.com/2018/02/kazimierz-orzechowski.html
  Pozdrawiam, Kuba :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje ;)
  https://gadzetydobrydzien.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń